Крок за кроком до успішного квіткового року
Після довгої холодної зими все, що вам хочеться, це побачити свій балкон, терасу чи сад у цвіті. Щоб серце вашого садівника невдовзі знову раділо насиченій зелені газону та яскравим кольорам квітів, у цій статті ви знайдете всю важливу інформацію про весняне удобрення газонів, клумб і кашпо.
Гарний газон за кілька простих кроків
Доглянутий газон робить сад красивим і відіграє важливу екологічну роль: зменшує тепло та підвищує рівень вологості. Таким чином зелений насадження стає свіжішим і приємнішим.
Створення нового газону:
-
Весна та осінь – найкращий час для посадки нового газону: виберіть потрібний тип трави.
-
Для прохідного газону, призначеного для ігор та/або спорту. Для місць, які піддаються інтенсивному нагріванню . У місцях з періодами затінення протягом дня . Якщо ділянка завжди затінена, відмовтеся від газону і віддайте перевагу вимощенню або рослинам тіньових видів (хоста, плющ і ін.).
-
Підготувати площу до посіву: прополоти.
-
Залиште діяти на тиждень, потім видаліть залишки рослин, каміння. Обробіток ґрунту механічним або ручним інструментом.
-
Розсипте шар ґрунту для газону , злегка притисніть і додайте, добриво з повільним вивільненням, збагачене спеціальним стимулятором укорінення та розвитку коренів; потім добре розрівняйте ґрунт. Рясно полийте м’яким струменем, потім проведіть катком, щоб осісти насіннєве ложе. Дайте воді вбратися: калюж бути не повинно.

Основа для нових викликів
Удобрення грунту
Перш ніж розпочати нову плантацію декоративних, квіткових або садових рослин, необхідно підготувати ґрунт, щоб найкраще протистояти викликам наступних місяців. Основні поживні речовини, такі як азот, фосфор і калій, необхідні для гарного врожаю та здорового росту рослин, були спожиті рослинами протягом попереднього сезону або змиті зимовими дощами та занесені глибоко в ґрунт. Тому необхідно відновити оптимальні характеристики ґрунту.
-
Підготовка: При ущільненні ґрунту рекомендується розпушити ґрунт за допомогою спеціальних інструментів. Однак не рекомендується повністю перевертати грудки, оскільки таким чином ґрунтові організми, які потребують кисню і тому повинні залишатися на поверхні, проштовхуються глибше.
-
Підживлення: після завершення підготовки можна посипати добриво на поверхню ґрунту. Якщо ви вирішите використовувати компост, гній або старий гній, застосовується таке правило: чим більше матеріал фільтрується, тим швидше він буде перетворений на мінерали ґрунтовими організмами, щоб ефект удобрення був доступним для рослин.
-
Склад компосту має вирішальне значення для оптимального постачання поживними речовинами. Готуючи компостну купу, подбайте про збалансоване поєднання листя, скошеної трави, кухонних і садових відходів.

Догляд за рослинами — жест любові
Кімнатні рослини, які провели зиму під укриттям або в теплому приміщенні, можуть знову насолоджуватися сонцем і відкритим повітрям після закінчення холодного періоду. Однак, залежно від регіону, нічні заморозки можуть тривати до кінця травня. Тому тим, хто хоче залишити ослаблені минулою зимою рослини на вулиці навіть вночі, варто захистити їх нетканим матеріалом або хмизом.
Тому майте на увазі, що:
-
Хоча це найкращий час для того, щоб витягти рослини з зимового укриття, не варто очікувати від них занадто багато чого після того, як вони провели тривалий час у приміщенні. Якщо ви поставите рослину під вплив вітру або сильного сонячного світла, ви ризикуєте втратити все молоде листя. Лише після того, як листя придбає свій нормальний темно-зелений колір, рослина акліматизується і знову може бути винесено на вулицю на звичне місце.
-
Обрізку можна проводити в квітні, але будьте обережні: видаляйте всі сухі гілки і навіть тонкі, світло-зелені, оскільки вони є джерелом зараження хворобами і паразитами. Регулярна обрізка стимулює ріст рослин і сприяє здоровому росту.
-
Якщо рослина розвинула значну кореневу систему, пора пересадити. Урожай відплатить сильним, здоровим ростом і рясним цвітінням.
- Нарешті, важливо відновити поживні речовини в ґрунті за допомогою спеціальних добрив на основі виду рослин. COMPO пропонує широкий спектр поживних речовин: від універсальних поживних речовин до тих, що дозволені в органічному землеробстві, до спеціальних добрив, адаптованих, наприклад, до потреб гортензій, троянд, цитрусових або томатів. Незалежно від типу харчування діє таке правило: занадто багато - погано! Дозування та інструкція із застосування вказані на звороті всіх упаковок COMPO. Для точного дозування при поливі рекомендуємо використовувати рідке добриво.